تبلیغات
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل •● اس ام اس و جوک باحال ●•

اس ام اس اصفهانی

اصفهانیه موز میخوره پوستش رو می زاره لای دفتر خاطراتش!!!

 

۲-اصفهانیه در حال مرگ بوده از زنش می پرسه محمد کجاست ؟ زنش میگه : همین جا کنارت نشسته . میگه علی کجاست ؟ زنش میگه اونطرفت نشسته . میگه حامد کجاست ؟ میگه اونم همین جاست . یهو داد می زنه پس برای چی چراغ اون اتاق بی خودی روشنه ؟؟؟

 

۳-یه روز یه موش میره خونه ی یه اصفهانی سو هاضمه می گیره میمیره!!!!

 

۴-یك اصفهانیه جوهر خودكارش تموم میشه ترك تحصیل میكنه!!!


۵-اصفهانی یه با اتومبیلش وارد تعمیرگاهی شدو به مکانیک گفت: لطفا یه استکان روغن توی موتور، یه لیوان آب توی رادیاتور بریزین. مکانیک گفت: لاستیکاتون هم کم بادن اجازه بدین توش کمی سرفه کنم!!!

 

۶-اصفهانیه داشته نوار روضه گوش میداده میزنه آخر نوار ببینه شام می دهند یا نه!!!!!

 

۷-در هلند نمایشگاه گلی برپا شده بود و اصفهانی یه به نمایندگی از ایران در این نمایشگاه شرکت کرده بود . مدتی که اصفهانی یه توی غرفه نشسته بودحوصله اش سرمی ره و برای سرکشی به غرفه های دیگه از غرفه خارج می شه و می ره سراغ غرفه ی هلند و از هلندی یه می پرسه : ببخشین عمو شما چه گلی رو پرورش می دین؟هلندی یه با افتخار می گه : در کشور هلند ،ما گل لاله پرورش می دیم.اصفهانی یه با خنده می گه : این که چیزی نیست. ما تو ی اصفهون بچه هامون کونشونو با این گل شما پاک می کنن... و از غرفه ی هلندی یه می ره.هلندی یه می ره سراغ غرفه انگلیس و جریانو براش تعریف می کنه. انگلیسی یه می گه : بگذار بیاد خودم حسابشو می رسم. اصفهانی یه سراغ غرفه انگلیُسی یه می آد و سوالش را تکرار می کنه. انگلیسی یه می گه : ما در کشورمان گل رز پرورش می دیم و 700 گونه رز داریم و... اصفهانی شیطون دو باره می گه : اولا که گل رز بومی اصفهونه و ثانیا این که چیزی نیست توی اصفهون ،بچه های ما کونشونو با گل رز پاک می کنن. و از غرفه انگلیسی میره. آن دو تصمیم می گیرن که برن سراغ اصفهانی یه وهمین جوابو به خود اصفهانی یه تحویل بدن. با زیرکی و موذیانه خودشونو به غرفه ی اصفهانی یه می رسونن و ازش می پرسن : ببخشین توی شهر شما چه گلی پرورش می شه؟ اصفهانی یه با خنده می گه : توی شهر ما اصفهون کاکتوس پرورش میشه ...حالا اگه میتونین ، بیایین کونتونو باهاش پاک کنین!!!

 

۸-یه روز یه اصفهانی ازدواج میکنه برای اینکه خرجش کمتر بشه تنها میره ماه عسل!!!

 

۹-یه روز یه اصفهانی قرص اكس می خوره میره تو تاكسی دونفر را حساب میكنه!!!

 

۱۰-اصفهانیه یه موز میخوره تا یه هفته دستشویی نمیره!!!

 

۱۱-یه وزنه محکم از بالای یه ساختمون می افته روی پای یه اصفهانی، اصفهانی داد میزنه:آخ! کفشم، اوخ!

 

۱۲-یه روز یه مردی در اصفهان در یه خانه ای را میزنه و مقدار آب برای رفع تشنگی درخواست میكنه دختر بچه ای دم در میاید و یك كاسه دوغ خنك به مرد میده ، وقتی مرد تا آخر دوغ را سر میكشد به دختره میگه كوچولو شما هر كه درب خانه تان را بزنه و آب بخواهد بهش دوغ خنك میدید دختر بچه میگه نه بابا دیشب مهمان داشتیم دوغ درستكردیم منتها سوسك افتاد توش برای همین چون می خواستیم دور نریزیم دادیم شما خوردید ، با شنیدن این حرف مرد عصبانی میشه و میزنه كاسه دوغ را میشكنه، آنوقت دختر داد میزنه و میگه مامان - مامان این آقائه زد كاسه غذای سگمان رو شكست!!!

 

۱۳-از 5 راه میشه تشخیص داد یه نفر اصفهانیه ، اول اینكه همشون زیرشلواری آبی راه راه می پوشن ( البته شاید با خوندن این مطلب سریع اونو عوض كنن ) ، دوم اینكه با خوردن هر قلوب نوشابه نگاهی به شیشه میكنن به كجا رسیده ، سوم اینكه تا در بستنی رو باز میكنن سریع یه لیس به درش میزنن ، چهارم اینكه وقتی براشون مهمون میاد دم در می ایستند و به جای اینكه بگویند بفرمائید تو میگن چرا نمیای تو ، پنجم اینكه من اصفهانی نیستم ، ولی چرا این كار ها رو میكنم؟؟؟؟

 

۱۴-بچه یه اصفهانی شکم درد میگیره میبرنش بیمارستان دکتره بعد از عمل از اتاق عمل میاد بیرونو میگه الحمد و لله عمل با موفقیت انجام شد و ما این سکه 5 ریالی رو از شکم بچه در اوردیم اصفهانیه میره جلو میگه آقای دکتر اول 5 ریال ما رو بدین حسابمون با هم قاطی نشه!!!

 

۱۵-یه روز یه اصفهانی موز میخوره معده اش تعجب میكنه!!!


•● ادامه مطلب ●•